Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

MIKROTIK QSFP+ 1m (Q+DA0001) direktni pritrdilni kabel

Naša koda: 140431   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

MIKROTIK QSFP+ 1m (Q+DA0001) omogoča, da lahko priključite dva stikala CRS326-24S + 2Q + RM brez težav, saj ima ta kabel vgrajene QSFP + module. Samo priključite ga in uživajte v hitrosti!...
Barva: črna

Zaloga: Na zalogi

Cena: 26,95 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

MIKROTIK QSFP+ 1m (Q+DA0001) omogoča, da lahko priključite dva stikala CRS326-24S + 2Q + RM brez težav, saj ima ta kabel vgrajene QSFP + module. Samo priključite ga in uživajte v hitrosti! Kabel je dolg 1 meter in je dokaj prilagodljiv - vašim napravam ni treba biti drug na drugem.

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda Q+DA0001
EAN koda 3830066706144
Proizvajalec: MIKROTIK
Garancija 12 mesecev
Barva: črna
Dodatno:

priključka: QSFP+ na QSFP+
hitrost prenosa podatkov: 40 Gbps
dolžina kabla: 1 m
preizkušena temperatura okolja:  0° C do + 70° C

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,14 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,96 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

Cena: 27,93 €

Ni na zalogi - preverite