Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

MIKROTIK S+85DLC03D 10G SFP+ Dual LC UPC modul

Naša koda: 140433   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

MIKROTIK S+85DLC03D je 10G SFP+ oddajnik s LC priključkom, 850nm, za do 300 metrov povezave z večnamenskimi vlakni. Enote so preizkušene in združljive s CCR1036-8G-2S + in CCR1036-8G-2S + EM,...

Zaloga: Na zalogi

Cena: 54,03 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

MIKROTIK S+85DLC03D je 10G SFP+ oddajnik s LC priključkom, 850nm, za do 300 metrov povezave z večnamenskimi vlakni.
Enote so preizkušene in združljive s CCR1036-8G-2S + in CCR1036-8G-2S + EM, ter z napravami, ki niso MikroTik SFP.

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda S+85DLC03D
EAN koda 3830066706168
Proizvajalec: MIKROTIK
Garancija 12 mesecev
Barva: srebrna
Dodatno:

priključek: Dual LC UPC
hitrost prenosa podatkov: 10 G
oddaljenost: 300 m
format: SFP+
način: MM
preizkušena temperatura okolice: +40 do +70° C
valovna dolžina: 850 nm

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 23,01 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,70 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,96 €

Manj kot 5 kosov