Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

TP-LINK TL-WPS510U pocket brezžični 150Mbps tiskalniški print strežnik

Naša koda: 134061   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

Brezžični tiskalniški strežnik TP-LINK TL-WPS510U vam omogoča, da vzamete računalnik iz enačbe, ko postavljate tiskalniško omrežje. Vse kar potrebujete je, da...
Dimenzije: 65 x 40 x 19mm
TP-LINK

Zaloga: Ni na zalogi - preverite

Cena: 60,19 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

Brezžični tiskalniški strežnik TP-LINK TL-WPS510U vam omogoča, da vzamete računalnik iz enačbe, ko postavljate tiskalniško omrežje. Vse kar potrebujete je, da povežete TL-WPS510U na tiskalnik preko USB priključka, povežete tiskalniški strežnik na LAN in do tiskalnika boste lahko dostopali od vsakega računalnika na LANu. 
TL-WPS510U  je kompatibilen z veliko večino tiskalnikov na tržišču.

Z IEEE802.11b/g/n brezžično povezavo ponuja enostaven dostop in z izbirno 64/138 bitno WEP in WPA enkripcijo je prenos podatkov varen.

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda TL-WPS510U
EAN koda 6935364031039
Proizvajalec: TP-LINK
Garancija 24 mesecev
Vsebina paketa: brezžični print server, odstranljiva vsesmerna antena, CD, napajalnik
Dimenzije: 65 x 40 x 19mm

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,14 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,96 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

Cena: 27,93 €

Ni na zalogi - preverite