Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

UBIQUITI UF-MM-10G-20 10GB 20-parov SFP modulov

Naša koda: 142024   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

20 parov SFP modulov Ubiquiti UF-MM-10G-20 za multi mode optiko. Ubiquiti ponuja različne module U Fibre, ki ustrezajo vašim aplikacijam za povezljivost z optičnimi vlakni. Za priročne večmodalne...
UBIQUITI

Zaloga: Ni na zalogi - preverite

Cena: 392,58 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

20 parov SFP modulov Ubiquiti UF-MM-10G-20 za multi mode optiko.

Ubiquiti ponuja različne module U Fibre, ki ustrezajo vašim aplikacijam za povezljivost z optičnimi vlakni.

Za priročne večmodalne povezave, ki presegajo 100-metrsko omejitev kablov Ethernet, uporabite UF-MM-10G za razdalje do 300 m in hitrosti do 10 Gbps ali pa UF-MM-1G za razdalje do 550 m in hitrosti do 1 Gbps.


Multi-Mode Fiber
Tip konektorja: 2x LC
TX Wavelenght: 850 nm
RX Wavelenght: 850 nm
Prenos podatkov: 10 Gbps
Domet: 300 m
pakiranje: 20 parov

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda UF-MM-10G-20
EAN koda: 810354026034
Proizvajalec: UBIQUITI
Garancija: 12 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,14 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,26 €

Manj kot 5 kosov