Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

UBIQUITI UF-SM-1G-S-20 1GB 10-parov SFP modulov

Naša koda: 136614   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

10 parov SFP modulov Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 za Single mode optiko. Single-Mode Fiber BiDi TX Wavelenght: modra 1210 nm, rumena: 1550 nm RX Wavelenght: modra 1550 nm, rumena: 1310 nm Prenos podatkov: 1,25 Gbps SFP...
UBIQUITI

Zaloga: Dobava 7 – 21 dni

Cena: 236,85 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

10 parov SFP modulov Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 za Single mode optiko.

Single-Mode Fiber
BiDi
TX Wavelenght: modra 1210 nm, rumena: 1550 nm
RX Wavelenght: modra 1550 nm, rumena: 1310 nm
Prenos podatkov: 1,25 Gbps SFP
Domet: 3 km
pakiranje: 10 parov

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda UF-SM-1G-S-20
EAN koda 810354026041
Proizvajalec: UBIQUITI
Garancija 12 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,93 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 17,54 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,96 €

Manj kot 5 kosov