Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

UBIQUITI UOC-1 UniFi 1m Fibre Patch optični kabel Novo

UBIQUITI UOC-1 UniFi 1m Fibre Patch optični kabel

Naša koda: 139836   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

UBIQUITI 1 meter UniFi Fibre Patch kabel je večnamenski LC-LC, OM3 optični kabel, ki je zasnovan za uporabo z SFP moduli, kot so Ubiquitijevi moduli UFiber. ...
Konektor: MM LC-LC
Barva: svetlo modra
UBIQUITI

Zaloga: Ni na zalogi - preverite

Cena: 7,99 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

UBIQUITI 1 meter UniFi Fibre Patch kabel je večnamenski LC-LC, OM3 optični kabel, ki je zasnovan za uporabo z SFP moduli, kot so Ubiquitijevi moduli UFiber.

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda UOC-1
EAN koda 817882020435
Proizvajalec: UBIQUITI
Konektor: MM LC-LC
Barva: svetlo modra
Garancija 12 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine