Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

TP-LINK MC110CS Single-Mode Media Converter

Naša koda: 130623   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

TP-LINK MC110CS je medijski konverter, narejen da konvertira 100BASE-FX optiko na 100Base-TX bakren medij in obratno. Narejen je pod IEEE 802.3u 10/100Base-TX in 100Base-FX standardi, MC110CS...
Dimenzije (ŠxVxG): 94,5 x 73 x 27 mm
TP-LINK

Zaloga: Manj kot 5 kosov

Cena: 26,52 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

TP-LINK MC110CS je medijski konverter, narejen da konvertira 100BASE-FX optiko na 100Base-TX bakren medij in obratno. Narejen je pod IEEE 802.3u 10/100Base-TX in 100Base-FX standardi, MC110CS je narejen za single-mode optični kabel z uporabo SC-Type konektorja. MC110CS podpora dolgovalovni (LX) laser specifikacije pri polni žični hitrosti. Deluje na 1310nm tako za pošljanje kot prejemanje datotek.

Ostale funkcije modula vključujejo zmožnost uporabe kot samostojna naprava (brez ohišja) alo s TP-LINK 19" ohišjem, Auto MDI/MDI-X za TX port, Auto negotiation duplex načina na TX portu in LED statusne LED na sprednjem delu. MC110CS bo prenašal na podaljšane optične razdalje z uporavo single-mode optike do 20 km daleč.

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda MC110CS
EAN koda: 6935364030407
Proizvajalec: TP-LINK
Garancija: 24 mesecev
Vsebina paketa: konverter, napajalnik
Dimenzije (ŠxVxG): 94,5 x 73 x 27 mm

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,14 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,26 €

Manj kot 5 kosov