Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Naša koda: 129383   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

PoE Splitter TL-POE10R s polno podporo standardu IEEE 802.3af lahko deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE ustreznimi PSE (Power Source Equipment) ali PoE Supplier Adapterji, kot so TP-LINK TL-SF1008P ali TL-POE150S ali...
TP-LINK

Zaloga: Manj kot 5 kosov

Cena: 11,09 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

PoE Splitter TL-POE10R s polno podporo standardu IEEE 802.3af lahko deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE ustreznimi PSE (Power Source Equipment) ali PoE Supplier Adapterji, kot so TP-LINK TL-SF1008P ali TL-POE150S ali druge ustrezne naprave in ponuja 12V, 9V ali 5V enosmerni tok kjer ni električnega kabla ali vtičnice in kjer želite namestiti dostopne točke, IP kamere ali IP telefon...

- IEEE 802.3af standard
- dostavlja moč do 100 metrov
- Gigabit speed podpora
- opcija 12V DC 9V DC  ali 5V DC napajanje
- Plug-and-Play, ne potrebuje nastavljanja

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda TL-POE10R
EAN koda 6935364030490
Proizvajalec: TP-LINK
Garancija 24 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,14 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,96 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

Cena: 27,93 €

Ni na zalogi - preverite