Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Naša koda: 129814   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

PoE Injector TL-POE150S je v skladu z IEEE 802.3af standardom in deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE skladnimi PDs (Powered Devices) ali PoE sprejemniškimi adapterji, kot je TP-LINK TL-POE10R ali drugi ekvivalentni...
Energijski razred: Da
TP-LINK

Zaloga: Predvidoma 17.05.2021

Cena: 16,14 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

PoE Injector TL-POE150S je v skladu z IEEE 802.3af standardom in deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE skladnimi PDs (Powered Devices) ali PoE sprejemniškimi adapterji, kot je TP-LINK TL-POE10R ali drugi ekvivalentni produkti, s katerimi razširite omrežje na mesta, kjer ni električne vtičnice in kjer želite namestiti dostopnio točko, IP kamero, IP telefon...

- EEE 802.3af
- ponuja napajanje do 100 metrov
- samodejno prepoznavanje potreb po moči
- gigabit hitrosti
- Plug-and-Play, brez konfiguriranja
- zunanji napajalni adapter

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda TL-POE150S
EAN koda 6935364030506
Energijski razred Da
Proizvajalec: TP-LINK
Garancija 24 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Ni na zalogi - preverite
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,14 €

Naročeno
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,96 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

Cena: 27,93 €

Ni na zalogi - preverite