Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM media converter

Naša koda: 131174   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

MC111CS je media konverter, ki pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Z WDM tehnologijo MC112CS potrebuje le en optični kabel za pošiljanje in sprejemanje podatkov, kar prihrani...
Vmesniki: 1x 100M SC/UPC
1x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Dobava: Omejene količine

Cena: 44,76 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

MC111CS je media konverter, ki pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Z WDM tehnologijo MC112CS potrebuje le en optični kabel za pošiljanje in sprejemanje podatkov, kar prihrani stroške. Narejen je za uporabo z enim optičnim kablom s SC-Type konektorjem. Deluje na 1550nm pri pošiljanju podatkov in na 1310nm pri sprejemanju podatkov. TP-LINK MC112CS je eden od primerov za sodelovanje z MC111CS

Deluje lahko posamezno ali v TP-LINK rack ohišju (TL-MC1400).

- podaljša domet optičnega omrežja do 20km
- zunanji napajalnik
- WDM tehnologija za pošiljanje in sprejemnje podatko na enem optičnem kablu

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda MC111CS
EAN koda 6935364030414
Proizvajalec: TP-LINK
Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Vmesniki: 1x 100M SC/UPC
1x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Garancija 24 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Ocenjujete: TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM media converter

Kako si ocenil ta artikel? *

  1 točka 2 točki 3 točke 4 točke 5 točke
Ocena

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 13,05 €

Na zalogi
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Omejene količine
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 22,03 €

Ni na zalogi