Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul

Naša koda: 134063   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

Mini-GBIC modul TP-LINK TL-SM311LM Fiber Module je namenjena za podaljšanje dometa prenosov. Namestite ga na vaše managed/smart stikalo in lahko podaljša domet vašega omrežja....

Zaloga: Manj kot 5 kosov

Cena: 16,70 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

Mini-GBIC modul TP-LINK TL-SM311LM Fiber Module je namenjena za podaljšanje dometa prenosov. Namestite ga na vaše managed/smart stikalo in lahko podaljša domet vašega omrežja. Uporabniki lahko izberejo, katere enote uporabljajo optični modul glede na zahtevo za znižanje stroškov.

- podpira full-duplex
- standard IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
- tip optike: 50/125μm ali 62,5/125μm Multi-mode
- hitrost 1,25Gbps
- valovna dolžina: 850 nm
- največja dolžina kabla: 550m
- Plug & Play z napajanjem preko stikala
- kompatibilen z: T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 and MC220L

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda TL-SM311LM
EAN koda 6935364030209
Proizvajalec: TP-LINK
Garancija 24 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 11,09 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 23,01 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 16,70 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 17,96 €

Manj kot 5 kosov