Brezplačna telefonska številka 080 26 29
Pozdravljeni v spletni trgovini PCplus!

TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC modul

Naša koda: 131575   

Bodite prvi in ocenite ta artikel

TL-SM311LS serija Fiber Module kartic je namenjena za podaljšanje dometa prenosov. Namestite ga na vaše managed/smart stikalo in lahko podlajša domet vašega omrežja za...

Zaloga: Manj kot 5 kosov

Cena: 17,26 €

Cena velja za artikle na zalogi. Ob novi dobavi se lahko cena spremeni.

Izdelke na zalogi v našem skladišču vam bomo odposlali v istem delovnem dnevu, če je naročilo oddano do 14:00. Če izdelek ni na zalogi nas lahko o dobavnem roku povprašate na info@pcplus.si ali preko brezplačne številke 080 2629.

 

Vprašaj nas o artiklu

 
 

Opis artikla

Podrobnosti

TL-SM311LS serija Fiber Module kartic je namenjena za podaljšanje dometa prenosov. Namestite ga na vaše managed/smart stikalo in lahko podlajša domet vašega omrežja za desetine kilometrov. Uporabniki lahko izberejo, katere enote uporabljajo optični modul glede na zahtevo za znižanje stroškov. 

- tip optike: 9/125 μm Single-mode
- hitrost 1,25Gbps
- vlaovna dolžina: 1310nm
- Plug & Play z napajanjem preko stikala
- največja dolžina kabla: 10km
- ustrezni izdelki:  T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 in MC220L

Specifikacije artikla

Specifikacije artikla

Proizvajalčeva koda TL-SM311LS
EAN koda 6935364030216
Proizvajalec: TP-LINK
Garancija 24 mesecev

Ocene

Napišite svoj komentar

Ocenjujete: TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC modul

Kako si ocenil ta artikel? *

  1 točka 2 točki 3 točke 4 točke 5 točke
Ocena

Artikli iz trenutne skupine

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

TP-LINK TL-POE10R PoE splitter

Cena: 12,49 €

Dobava 7 – 21 dni
TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

TP-LINK TL-POE200 PoE adapter kit splitter

Cena: 22,31 €

Manj kot 5 kosov
TP-LINK TL-POE150S PoE injector

TP-LINK TL-POE150S PoE injector

Cena: 21,61 €

Na zalogi
TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

Cena: 20,91 €

Manj kot 5 kosov